داکت اسپلیت اینورتر بوش

۲۳ دی, ۱۳۹۷ -
داکت اسپلیت اینورتر بوش ظرفیت 24000 مدل 2018

در این مقاله از سایت بوش ایران میخواهم توضیحات کاملی را در مورد داکت اسپلیت به خصوص داکت اسپلیت اینورتر برای شما شرح بدم . داکت اسپلیت نسل جدیدی از سیستم های تهویه مطبوع می باشد که برتری هایی نسبت به کولرگازی های دیواری و … دارد که در ادامه به آنها اشاره خواهم کرد .

داکت اسپلیت مانند کولرگازی دو تکه می باشد یعنی از یک بخش به نام یونیت داخلی که در داخل منزل تعبیه می شود و از بخشی دیگر به نام یونیت خارجی یا کوندانسور تشکیل شده است . وظیفه یونیت بیرونی کومرس گاز و ایجاد سرمایش می باشد و یونیت داخلی نیز عمل تهویه و تزریق هوا را انجام می دهد .

اصلی ترین تفاوت داکت اسپلیت و کولرگازی دیواری در نصب یونیت داخلی آنها می باشد . یونیت داخلی داکت اسپلیت به صورت توکار و در سقف کاذب جاگیری و نصب می شود و به صورت کانال کشی به تمام بخش های محیط شما منتقل می شود .

یکی از مزیت های داکت اسپلیت یک دما نمودن تمام بخش های محیط شما می باشد زیرا داکت اسپلیت به صورت کانالی به همه اتاق ها و مکان های محیط شما متصب می باشد .

اصلی ترین تفاوت داکت اسپلیت اینورتر بوش و کولرگازی دیواری در ایجاد گرامیش می باشد . سیکل گرمایش در کولرگازی دیواری توسط رادیاتور های داخل پنل دیواری صورت می گیرد اما در در داکت اسپلیت کویل آب گرم وجود دارد که در زمستان آب گرمی که توسط پکیج یا موتور خانه ایجاد می شود در درون کویل ها جریان پیدا کرده و هوای گرم ایجاد می شود .

از نظر هزینه خرید دستگاه در مقایسه با کولرگازی دیواری اگر شما بخواهید برای تمام منزل خود کولرگازی تهیه نمایید و بخواهید منزل خود را یکدما نمایید قطعا داکت اسپلیت برای شما به صرفه تر خواهد بود از نظر قیمتی و از نظر کارایی نیز داکت اسپلیت اینورتر بهتر می توانید عملکرد داشته باشد .

سیستم اینورتر تعبیه شده بر روی داکت اسپلیت اینورتر بوش باعث کاهش مصرف انرژی تا ۷۳% می شود . این مقدار به این معنی می باشد که داکت اسپلیت بوش بسیار کم مصرف بوده و شما می توانید در تابستانی گرم از باد خنک داکت اسپلیت لذت برده و هزینه بسیار کمی بابت مصرف انرژی خود پرداخت نمایید .

ظرفیت سرمایش و گرمایش داکت اسپلیت نسبت به کولر گازی بیشتر می باشد زیرا داکت اسپلیت برای فضا های بزرگ طراحی و تولید شده است .

یکی از معایب داکت اسپلیت عدم کنترل دما در اتاق های مختلف ساختمان می باشد . برای مثال شما نمیتوانید برای هر اتاق دمای خاصی را تظیم کنید و تمام منزل شما به صورت یکنواخت خنک یا گرم می شود . البته این قابلیت شاید برای بعضی ها مفید نیز واقع گردد

شرکت هوای پاک ایران وارد کننده انحصاری داکت اسپلیت اینورتر در ایران می باشد که محصولات خود را تا ۵ سال بدون قید و شرط ضمانت می نماید . همچنین تا ۱۰ سال نیز خدمات پس از فروش و ۳۶ ماه گارانتی طلایی نگهداری ارائه می دهد .

نصب دستگاه های داکت اسپلیت اینورتر به دلیل پیچیده بودن نصب یونیت داخلی و اتصال بین دستگاه ها نیازمند تخصص کافی می باشد که توسط نمایندگان شرکت در محل به صورت رایگان نصب می گردد .

یکی از اصلی ترین موارد در داکت اسپلیت نصب صحیح آن می باشد که هم باعث کم صدا بودن یونیت داخلی و هم باعث افزایش عملکرد دستگاه می باشد .

به اشتراک بگذارید :
برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *